Serwis

Profesjonalna naprawa wózków widłowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu wózków widłowych firm KOMATSU, Combilift, AUSA, Aisle Master, Mitsubishi, Hyster, Baumann, Caterpillar, Clark, Toyota, Nissan, Linde oraz innych. Różnorodność obsługiwanych marek i znajomość ich specyfikacji sprawia, że radzimy sobie z najtrudniejszymi i nietypowymi zadaniami.

Świadczymy fachowe usługi w zakresie przeglądów technicznych (posiadamy stosowne świadectwa kwalifikacji Urzędu Dozoru Technicznego do konserwacji wózków widłowych), remontów generalnych i napraw bieżących, zapewniając bezpieczeństwo użytkowanego sprzętu. Wykonujemy również serwis ogumienia oraz montujemy instalacje gazowe.

Gwarantujemy przyjazd do awarii w ciągu 24 godzin, a nasz mobilny warsztat pozwala na prowadzenie czynności serwisowych u Klienta w firmie, tak aby jak najszybciej usprawnić wózek widłowy. Dbamy o to aby nasi serwisanci posiadali niezbędne narzędzia oraz wysokowydajny sprzęt, co pozwala na obsługę serwisową w pełnym zakresie przy możliwie krótkim czasie realizacji, nie zapominając jednocześnie o wysokiej jakości usług. Jeśli jednak naprawa wózka wymaga dłuższego czasu pracy lub specjalnych warunków wówczas zabieramy wózek do naszego warsztatu.

Jesteśmy elastyczni czasowo i dostosowujemy się do najwygodniejszego dla Państwa terminu wykonania usługi.

Wykonujemy przeglądy na wezwanie klienta oraz w ramach stałej umowy.

Udzielamy gwarancji na każdą wykonaną naprawę.

W swojej usłudze oferujemy także pełny serwis opon – wymiana, sprzedaż, bieżnikowanie (nacinanie) – większość naszych dostawców jest dostępna na drugi dzień od złożenia zamówienia.

Facebook