Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych HM Serwis świadczy kompleksowe usługi, które pozwoliły nam na zdobycie grona zaufanych klientów nie tylko na terenie Śląska, ale też całego kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu wózków widłowych pochodzących od producentów stale obecnych na polskim rynku. To maszyny takich firm jak m.in. KOMATSU, Combilift, AUSA, Aisle Master, Mitsubishi, Hyster, Baumann, Caterpillar, Clark, Toyota, Nissan czy Linde. Dobra znajomość danych technicznych i specyfikacji tak dużego spektrum marek wózków pozwala nam na radzenie sobie nawet z najtrudniejszymi i nietypowymi zadaniami.

Zakres serwisu wózków

W ramach oferty serwisu wózków widłowych świadczonych przez nasza firmę znajdują się usługi, które pozwalają na zażegnanie wszelkich problemów, które mogą wystąpić z wózkami jezdniowymi. Zaliczamy do nich m.in.:

  • usługi w zakresie przeglądów technicznych,
  • generalne remonty wózków widłowych,
  • naprawy bieżące,
  • serwis ogumienia,
  • montaż instalacji gazowych.

W ramach serwisu opon świadczymy pełen zakres obsługi: od wymiany, przez sprzedaż opon, po bieżnikowanie, tj. nacinanie ogumienia, przy czym większość naszych dostawców jest dostępna na drugi dzień od złożenia zamówienia.

Dzięki szerokiemu zakresowi działalności serwisu i dogłębnej znajomości naszej pracy nie tylko gwarantujemy sprawność, ale też bezpieczeństwo użytkowanego sprzętu. Posiadamy stosowne świadectwa kwalifikacji Urzędu Dozoru Technicznego do konserwacji wózków widłowych. Oferujemy także usługi konserwacji wózków jezdniowych podnośnikowych.

Mobilny serwis wózków widłowych

Gwarantujemy przyjazd do awarii w ciągu 24 godzin, a nasz mobilny warsztat pozwala na prowadzenie czynności serwisowych u Klienta w firmie, tak aby jak najszybciej usprawnić wózek widłowy. Dbamy o to aby nasi serwisanci posiadali niezbędne narzędzia oraz wysokowydajny sprzęt, co pozwala na obsługę serwisową w pełnym zakresie przy możliwie krótkim czasie realizacji, nie zapominając jednocześnie o wysokiej jakości usług. Jeśli jednak naprawa wózka wymaga dłuższego czasu pracy lub specjalnych warunków wówczas zabieramy wózek do naszego warsztatu.
Jesteśmy elastyczni czasowo i dostosowujemy się do najwygodniejszego dla Państwa terminu wykonania usługi.

Wykonujemy przeglądy na wezwanie klienta oraz w ramach stałej umowy.

Udzielamy gwarancji na każdą wykonaną naprawę.

Facebook