Sprzedaż wózków widłowych

Obok serwisu i wynajmu, prowadzimy sprzedaż wózków widłowych. Zdobywane przez lata kontakty i współpraca z rzetelnymi dostawcami oznacza, że możemy zaoferować Państwu każdy tym wózka widłowego. Wśród dostępnego w sprzedaży asortymentu wózków widłowych znajdują się maszyny znanych i cenionych marek, w tym: KOMATSU, Combilift, AUSA, Aisle Master, Mitsubishi, Hyster, Baumann, Caterpillar, Clark, Toyota, Nissan, Linde oraz innych.

Pomagamy przy tym w doborze maszyny, która będzie zgodna z waszymi indywidualnymi potrzebami i warunkami pracy. Każde urządzenie, które trafia w ręce kupujących, jest wcześniej skrupulatnie sprawdzany przez nasz serwis wózków widłowych. Zależnie od rocznika wybranego wózka i jego ogólnego stopnia zużycia zapewniamy gwarancję na zakupiony sprzęt od 6 do 24 miesięcy.

Nowe wózki widłowe

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty nowych wózków widłowych, które sprowadzamy bezpośrednio od dystrybutorów. Szeroki asortyment tych urządzeń umożliwia naszym klientom na wybór sprzętu, który w pełni zaspokoi potrzeby stawiane przez docelowe miejsce ich pracy. Wystarczy się skontaktować z HM Serwis i przedstawić swoje wymagania względem sprzętu, a my z przyjemnością pomożemy w wyborze.

Wózki widłowe używane

Używane wózki widłowe to tańsza alternatywa w stosunku do zakupu nowego urządzenia. Nie oznacza to jednak, że wózek taki będzie mniej sprawny od dopiero co wyprodukowanego egzemplarza. Każda maszyna, którą oferujemy, jest sprawdzana przez naszych specjalistów. Dzięki temu nasi klienci, wybierając używany wózek z naszej oferty, mają 100% pewność zakupu profesjonalnego, bezawaryjnego sprzętu.

Skup i wymiana wózków

Obok sprzedaży wózków widłowych zajmujemy się także ich odkupem. Jeżeli chcą Państwo szybko sprzedać swój wózek widłowy możemy, go odkupić lub zaoferować naszym Klientom.

Jednocześnie, jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem nowszego wózka widłowego i posiadają Państwo stary – możemy go rozliczyć w ramach transakcji wiązanej.
Po więcej szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Facebook