Czy używane wózki widłowe są warte zainteresowania?

Największą korzyścią z zakupu używanego wózka widłowego do firmy, jest dobra cena. Nie oznacza, że urządzenie jest mniej sprawny od nowego, ponieważ jest sprawdzane przez specjalistów. Dzięki temu można mieć pewność, że sprzęt działa bezawaryjnie i jest w pełni profesjonalne.

Czy używane wózki widłowe są warte zainteresowania?

Jeśli potrzebujemy wózka widłowego do firmy, możemy zakupić używany. Jest tańszy niż nowy, sprawny i działa bezawaryjnie. HM SERWIS Mariusz Hercog oferuje urządzenia, które są każdorazowo sprawdzane przez specjalistów. Ten wariant wybierają przeważnie nowi przedsiębiorcy, którzy jeszcze nie rozwinęli biznesu na tyle, że mogą sobie pozwolić na inwestowanie w drogi sprzęt. Niższa cena jest ważnym argumentem, również dla właścicieli firm, którzy użytkować będą wózek widłowy sporadycznie. Nie ma więc sensu wydawania pieniędzy na nowy pojazd. Używany posiada kompletną dokumentację i jest gotowy do zarejestrowania. Warto zwrócić uwagę na czas eksploatacji przez poprzedniego właściciela. Nie kupujemy wysłużonego i przestarzałego sprzętu.

Jakie zalety mają używane wózki widłowe?

Używane wózki widłowe nie muszą być wysłużone i gorszej jakości. Często są to pojazdy jeszcze na gwarancji, ale trafiły do sprzedaży, z różnych przyczyn, np. przedsiębiorca likwiduje firmę i wyprzedaje sprzęt, m.in. wózki widłowe. Używane urządzenia są w dobrym stanie technicznym i wizualnym, ponieważ przed sprzedażą przechodzą remont, a jeśli jest potrzeba, poddawane są lakierowaniu. Nadanie nowej powłoki, dobry stan techniczny, a do tego atrakcyjna cena, przekonuje klientów do zakupu. Oferta przechodzonych wózków jest bardzo szeroka. Wśród marek, dostępnych w tym wariancie są: Toyota, Linde, Still, Jungheinrich. Sprzęt ma różne parametry. Do wyboru są pojazdy o napędzie spalinowym przeznaczone szczególnie do prac na zewnątrz i z napędem elektronicznym, sprawdzające się w pracach wykonywanych w pomieszczeniach. Modele mają różny udźwig, wynoszący do 10 ton.

Facebook